Особисті дані
Особисті дані
Хто нам проведе професійний аудит?

Я, Луканюк Павло автомобіліст за покликанням і за фахом – в 1985 році закінчив з відзнакою Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю « Автомобілі і автомобільне господарство» й отримав кваліфікацію інженера-механіка.

Пройшов шлях від рядового інженера до директора транспортного бізнесу : працював в АТП на посадах інженера, головного механіка, начальника відділу експлуатації.

2000 р.

Був запрошений в приватну структуру, в якій з «нуля» створив і очолив транспортний бізнес в складі якого два АТП – з перевезення нафтопродуктів і продуктів молочної промисловості і молочної сировини під брендами «WOG» і «КОМО».

Бізнес став чи не найбільшим перевізником в Україні – в його складі понад 800 одиниць рухомого складу і більш ніж 1500 чоловік персоналу.

2002 р.

Ми одними з перших в Україні започаткували перевезення світлих нафтопродуктів великоваговими автопоїздами під брендом «WOG».

2007 р.

Прийняв участь й став переможцем всеукраїнського конкурсу в номінації « Керівник Року 2007».

2010 р.

Запропонував і провів технічне переоснащення автоцистерн для перевезення світлих нафтопродуктів. Економічний ефект склав понад 3 млн. евро.

2013 р.

Пройшов перепідготовку в Львівському інституті менеджменту й отримав кваліфікацію менеджера-економіста.

2017 р.

Пройшов підвищення кваліфікації з питань діяльності, пов’язаної з наданням послуг автомобільного транспорту: міжнародні перевезення пасажирів та вантажів.

2019 р.

Створив аудиторську агенцію «Луканюк & K».

Lukaniuk&K
Збереження конфіденційності та об’єктивність – наш пріоритет
×